sadsad x
asdasd
Art Halı  - Lavina1307

Art Salon Halı 200x290 Lavina1307

Fiyat
:
1.125,45 TL
Havale ile
:
1.012,90 TL
Not
:
taksittt
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler

 •  Art Salon Halı 200x290 Lavina1307

   
           Marka          : Art 

           Cins             : 6 m2 - Salon halı

           Ebat            : 200x290- 5,80 m2 - Halı
   
           Alanı           : 6 m2- Salon halı
   
           Kodu           : Lavina1307


          Evlerinizdeki halıya bakış açınızı değiştiricek olan ''Lavina'' koleksiyonu, oluşturulduğu tasarım anlayışı ve mükemmel renk geçişleri ile yaşam alanlarında görüntüsüyle sizleri mutlu edicek.  ART CARPET, makine halısı üretiminde ve ihracatında uluslararası alanda tanınan ve sürekli gelişim gösteren bir firmadır. Üretim faaliyetlerine 2005 yılında başlayan ART CARPET, halen 22 adet dokuma makinası ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. ART CARPET 33.000 m² kapalı alana sahiptir. Kuzey Amerika’da bulunan deposu ile de bu bölgedeki alıcılara servis vermektedir. Gaziantep’te bulunan bilgisayar kontrollü üretim tesisimizin 8.400.000 m²/yıl parça halı üretim kapasitesi bulunmaktadır.

        Ürünlerimiz uluslar arası TS EN ISO 9001 Kalite belgesine sahip olup ürünlerimiz güvence altındadır.Siz değerli müşterilerimiz de güvenerek bu markayı tercih edebilirsiniz.

  ART CARPET geniş satış ağı ile tüm dünya ülkelerine hizmet götürebilmektedir. İhracat yaptığımız ülkelerin halı standartlarına göre de üretim yapmaktayız. BSCI ve OKEO-TEX onaylı belgelerimiz ile bu standartlar sertifikalandırılmıştır. Tesisimizde kullandığımız Van De Wiele ve Schönherr tezgahlar dünyadaki en ileri teknoloji ile donatılmıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmemiz, İşçi Sağlığı ve Güvenliğinden, Kaliteden, ödün vermeden çevreye saygılı, yüksek nitelikli ve rekabetçi fiyatlar ile ürünler imal etmemize olanak tanımaktadır. Teknolojik imkanlar sayesinde her türlü ebadı ve deseni uygulayabilmekte, müşterilerimiz için yeni renkleri, desenleri, kombinasyonları, modadaki trendleri takip ederek market için doğru ürünü sunmaktayız.


  • DOKUSUNDA ZERAFET VAR...

   Halı sektörünün yeni yüzü olarak halı piyasasında yerini alanArt HALI, AR-GE harikası en şık ve en göz alıcı modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kaliteden ödün verilmeden en son teknoloji makinelerde üretilen Art Halı ,çeşitli renk ve desenlerden oluşan zengin seçenekleriyle her zevke ve her bütçeye hitap etmektedir.Gelenekselliğin yanında ve yeniliklere açık olan Art halı , kendine özgü çizgisi ve kullandığı farklı iplikler ile halı sektöründe yerini almıştır. 
   Kurulduğu tarihten itibaren halı sektörünün standartlarını yükseltmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen kalite ve yeniliği ön planda tutan Art halı tüm kalitelerinde hayata değer katmaktadır. Türkiye'de geniş bir bayii ağına sahip olan Art Halı, yeniliğe önem veren profesyonel bir ekip tarafından tasarlanarak iç ve dış pazarlara sevk edilmektedir. 
   Alışılmışın dışında tasarımı, renk ve desenlerin modern fikirlerle buluştuğu birbirinden güzel desenleriyle bu koleksiyonda evinize şık ve ışıltılı bir görünüm kazandırmak için sizleri bekliyor.

                                                                                             Halivitrini Online Satış Sitesi Art Ürünleri Yetkili Satıcı Bayisidir.

  • Art 6m2 Salon Halı Modanın renkleri ilmek ilmek dokuyarak birbirinden güzel renk ve desenleriyle evinize baharı taşıyacak tutkuyla tasarlanan Lavina koleksiyonu, tarzınızı en canlı haliyle ortaya koyacak. % 100 yün tuşeli akrilik iplikle 12 mm Hav Yüksekliğinde 1.250.000 İğne ucu sıklığında dokunmuştur. dokunmuştur.

                                                Günümüzün en popüler en ünlü Markalarından olan Art halı zemin kaplama malzemelerinden biri olan Art Salon Halı 200x290-5,80 m2 halısının yolluk olarak veya yatak odalarında tamamlayıcı ürün olması munasebetiyle tüketicilerin seçim aşamasında dikkat etmesi gereken, halının yolluk halısımı veya tamamlayıcı halı olarakmı kullanılacağının tespitidir. Bu konuları bilmek ve bu bilgileri seçim esnasında kullanmak, çok daha doğru tercihlerde bulunmanıza yardımcı olacaktır.İyi ve kaliteyi arayanların Tercihi Art halı Lavina

                                            

   KALİTE POLİTİKAMIZ

   • Müşteri beklentilerine duyarlı
   • Kalite ve gelişime odaklı
   • Yenilikci ve farklı
   • Sosyal sorumluluk bilincine sahip   ÜRETİM DURUMU;
   Art son koleksiyonlarından Lavina Serisi halımız, % 100 yün tuşeli akrilik iplikle 12 mm Hav Yüksekliğinde 1.250.000 İğne ucu sıklığında dokunmuştur bilgisayarlı tezgahlarda el değmeden üretilmektedir.                                                                                                                            Halivitrini- Art -padişahoutlet 
                                                                                                                           Her zaman hesaplı her zaman ucuz satar
    

                                                                                                      
                                                                                                   Her zaman hesaplı, her zaman kampanyalı Online Dükkan                         
                                                                                          
      

                                                                                          

    

   •                                                                                        
    MALİYET HESABI ; En ucuz Art 6m2 Salon Halı , Halı seçiminde anahtar ögelerden biri de ekonomik olanaklardır. Tüketicinin isteklerine ve bu konu için ayırmış olduğu bütçesine göre birçok seçenek ve fiyat aralığı bulunmaktadır. Türkiyede üretilen halı çeşitlerinde her keseye göre üretim ve çeşitlilik sadece Art halı da daha çoktur.Binlerce model onbinlerce çeşit tümüArt da.Siz halıyı almadan önce düşünmeniz gereken Önemli olan konu, halıyı ne kadar süre kullanmak istediğinizdir.Kaliteli birArt Salon halı , aldığınızda, ödediğiniz fiyat ne kadar yüksek olursa olsun karşılığını uzun yıllar boyunca alabilirsiniz. Şayet düşük fiyatlı ürün en uygun fiyata Art halı almak istediğinizde mutlaka size uyan bir model ve çeşitle karşılaşacaksınız halivadisi sitemizde.Bu nedenle özellikle yoğun trafiğe maruz kalan bölgeler için alabileceğiniz En iyi, Art halı, yı almanız uzun vadede kâra geçmenizi sağlayacaktır.Hangi marka olursa olsun, UcuzHalı,nın fiyatını belirleyen ögelerin en başında kullanılan ipliğin özellikleri,halıda kullanılan ilmek point sayısı fiyatı belirler. Üretim ve tasarım özellikleri de halının fiyatında etkisi olan konulardır.Kaliteli halıda kaliteli malzeme vardır uzun ömürlüdür.

    ● Art Salon halı ürünlerinde ve diğer ürünlerimizde Yüksek A kalite iplik hammadde kullanımı var olduğundan ürünlerimiz uzun ömürlü bozulmayan ürünlerdir.

    ● Ürünlerimiz İleri teknoloji safha Online pazarlama sistemleri ile satışa arz edilmektedir

    ● Satıştaki Salon halı Ürünlerimizin modelleri Etkin denetim ve  Tasarım çalışmaları yapılarak özenle üretilmektedir.

    ● Satıştaki Ürünlerimizde Güncel kalite renk ve desen çalışmaları hergün onlarca tasarımcı tarafından yapılmaktadır.Sizlere daha yeni modeller daha güzel renkli halılar sunmak için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir.

    ● Satış sonrasında Sipariş odaklı üretim zamanlaması zamanında teslimata verilen önem Firmamız için önem taşımaktadır.

    ● Lojistik ve tedarik sürelerinde verimlilik Verilen sözde durma bizim için önemlidir.

    ● Halıvitrini, Online Satış Mağazası Satış sonrası teknik destek ekibimiz her türlü sorularınızda 09.00-18.00 arası hizmetinizdedir.

                                                                        
                                                                                    halivitrini Online Dükkandan Alışveriş yapanlar ;     
       
                   NEDEN ÜRÜNÜ UCUZA SATIN ALMAKTALAR.
                                                                       AKILLARA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLAR;
     

    1-Halivitrini Müşterileri, Ürünün gerçek bedeline para verirler.

    2-Halıvitrini Online Mağaza Reklamlara milyon dolarlar harcayıp bu parayı da sizden tahsil etmez, Yeteri kadar Kalite, asgari fiyat dengesi ile en uygun fiyatlı Online halı firmasıyız

    3-Müşterilerimiz, Online Mağazamızdaki ürünlerin Uygun fiyatlı olmasının diğer sebebi, Aktif mağazamız olmadığından,mağaza dekarosyonuna,kira ve mağaza giderlerine para ödemezler.

    4-Müşterilerimiz Online Mağaza Ürünlerimizde, teşhir ürünü ve ambalajı açık ürün satın almazlar.Fiziksel mağazamız yoktur.

    5-Art halı Lavina Salon Ürünlerimizin tamamı, Orijinal vakumlu ambalajında ve 2 yıl garanti kamsamında ve sıfır ürünlerdir.

    6-Müşterilerimiz İsterlerse Online sitemizin ana sayfasında var olan Depolarımız ve Mağazalarımız bölümünden ürünleri sizlere sevk edilmeden önceki halini görebilirler.

    7-Ürünlerimizde Kaliteli iplik kullanıldığından halılarımız kolay temizleniyor olması, bu özelliğin kaybolmaması adına, muhtemel oluşan lekelere zamanında ve doğru müdahale edilmesi 
    gerekmektedir.

    8-Sayfa altındaki Halı kullanım klavuzumuzu Lütfen Okuyunuz 


    KULLANIM ALANI ; 

    Art Salon Halı, seçiminizde Kendinize uygun bir halı almadan önce sormanız gereken bir takım anahtar sorular vardır. Bunların başında Art halı hangi odada kullanılmak üzere alındığı gelmektedir.Salon, koridor ve antre gibi yoğun trafik bulunan alanlarda, ekonomik gücün yettiği oranda en dayanıklı halıyı almak önemlidir.Fiyat ve kalite paralel olarak karşınıza çıkacaktır.Genç odalarında, oturma odalarında, mutfakta, bebek odalarında, ve alerjisi olan kişilerin odalarında ise leke tutmayan ve havları uçuşmayan halılar tercih edilmelidir.

    Halılarımız Leke Tutmaz ,Keçeleşmez ve Toz barındırmaz. 

                                                                                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                                     Saygılarımızla    Değerli Müşterilerimiz; Ülkemizde Halı denilince herkesin aklına ilk gelen markalardan biridir Art Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle Art Marka,  halıda Dünya Markası Türkiyenin Gururu, Dünya Markası olmuş,Onlarca Tasarımcısı ile her gün yeni Modelleri, koleksiyonlarına katma çalışmaları devam etmektedir.Lavina Koleksiyonu da Yeni bir tasarım yeni bir oluşum modellerinden biridir. 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                                                                                       Keyifli Alışverişler Dileriz.
    

   Halı nın ilk günkü gibi daha uzun süre güzelliğini koruması için altın kurallar nelerdir
                                                               Halının daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önemlidir.


   1. Ağır eşyaların altında kalan hav ipliklerinin ezilmesi durumunda bu bölgedeki hav iplikleri tercihen önce fırçalanmalı daha sonrada dövme işlemi yapan elektrik süpürgesi ile süpürülmelidir.

   2. Halı üzerine biriken tozların hav iplikleri arasına ve tabana yerleşmesine engel olmak için elektrik süpürgesi ile belli aralıklarla süpürerek bakım yapılmalıdır.

   3. Süpürme işlemi elektrik süpürgesi ile halının hav ipliklerinin süpürme yönünde ve yavaş hareketlerle yapılmalıdır.

   4. Halı temizlenirken fazla su ve şampuan kullanımından kaçınılmalıdır.

   5. Halı kesinlikle yıkanmamalıdır, şampuan ile temizlendikten sonra su ile silinmeli ve acilen kurutulmalıdır.

   6. Halı üzerine dökülen leke yapıcı bir madde anında ve doğru müdahale edilmesi durumunda giderilebilir.

   7. Oluşan leke öncelikle elektrik süpürgesinin yüksek kademesinde emilmeli daha sonra az miktarda su ve halı şampuanı ile süpürme yönünde yapılacak hareketlerle temizlenmeli, temizleme işleminden sonra kalan nem elektrik süpürgesi ile veya nem giderici bir bez ile tamponlanarak alınmalıdır.

   8. Leke çıkarma işlemi, leke çıkarmada kullanılacak kimyevi bir madde ile öncelikle halının görünmeyen bir yerinde denenmelidir.

   9. Temizleme işleminin yapıldığı bölgede bulunan hav iplikleri , dik duracak şekilde fırça ile taranmalıdır.

   10. Halı, soba ve benzeri cihazlardan uzak tutulmalıdır.

   11. Halı direkt güneş ışığından uzak tutulmalıdır.

   12. Taşıma esnasında halının ıslanmasına, sert, sivri ve kesici cisimlerin halıya zarar vermesi engellenmelidir.

   13. Taşımadan ve temizleme uygulamalarından kaynaklanan zararlar garanti kapsamı dışında tutulur.

  Garanti Bilgisi
  :
  2 yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  2-3 Gün - Orijinal Ambalajında - ÜCRETSİZ PTT KARGO
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.