x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

Büyük Boy Salon Halısı Nedir?   

Her evde bulunan, salonlarımız, oda türlerinde en büyük olan odalardan birisidir. Genel olarak, salonlarımızda, bazen bir, büyük boy salon halısı, bazen de iki salon halısı, sermek suretiyle, yaşam alanlarımızı süsleriz. Normal ebatlı, Salon Halısı bazen bir veya iki halı sermek, yaşam alanını salonlarınızda kapatmayabilir.

Özellikle villa tarzı, evlerde ve yaşam alanları normal evlere nazaran, daha büyük olan evlerde, gereksinme olarak karşımıza çıkan, ihtiyaçlardan, Büyük Salon Halısı, iki veya daha fazla, salon halısı, serilmek mecburiyetinde olan kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla üretilmekte olup, iki halı yerine tek bir, Büyük Boy Salon halısı, serilmesi ile, yaşam alanlarımız süslemektedir.

Halının salon da daha güzel ve daha şık görünmesi bu şekilde tek bir, salon halısı ile büyük boy salon halısı, ile sağlanabilmektedir. Özellikle yurt dışı, Arap Ülkelerinde, Büyük boy Salon Halıları çok tercih edilmektedir. Yurt içinde de yavaş yavaş talepler artmaktadır.  

Büyük Boy Salon Halısı Ebatları 

Salon halısı, normalde 200x290, 170x250, 160x230, 160x233, 150x233 ebatlarında olan halılardır. Büyük Salon Halısı, düşünüldüğünde, ebatları normal salon halısına göre değişkenlik arz etmektedir. Büyük Salon Halısı, ebatları, 240x340, 250x350, 275x375, 300x400, ebatlarında olabilmektedir. 

Büyük Boy Salon Halısı Renkleri

Büyük Boy Salon Halısı, renkleri arasında, bronz, bordo, kırmızı, kırmızı açık, kemik, haki, gümüş, gri, fulya, ekü, eflatun, amel, beyaz, siyah, siyah beyaz, bakır, altın düre, renkli, halıları, sayabiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.