x
sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4009 ürün görüntüleniyor.

Dijital Baskı Halı Modelleri ve Baskılı Yolluklar

Dijital baskı veya baskılı halı, ince halı, en ucuz halı, hafif halıdekoratif halı, modern halı, en son güncel sezon halıları, diye düşünüldüğünde akla ilk gelen halı dır dijital baskılı halı. Günümüzde hanımların çok tercih sebebi olma begenisini kazanan, dijital halı, modern halı, görünümde olan bu ürünler, çeşitleri, modelleri, koleksiyonları, değişik ebatlarıyla, Yolluk, antre, mutfak, banyo, çocuk odası, genç odası, ve diğer modellerde, yıkanabilir halı, olarak sizleri bekliyor. 

Dijital Baskı Halılar Markaları

Dijital halı markaları arasında, Hitit, Melidia, Seroni, Belemir, Fendy, Fendy Dekoratif, Crea, Toprak, Toprak Dekoratif, halı, halı marka ürünlerini sayabiliriz. 

Baskılı Dijital Halı Ne Demektir?

Dijital baskı denildiğinde, akla gelen, kumaş veya bez, veya onun bir tık üstünde kalın olabilecek bez, üzerine bilgisayarlı makilerle sevilen, beğenilen bir deseni yansıtma olarak görebileceğimiz, dijital baskı halı, da ilave olarak da kumaş altına, döşenen sünger veya benzeri malzemelerin yerleştirilmesi ile, yumuşak ve kadifemsi bir görünüm alan, Dijital HalıDekoratif Halı, larda, yeni sezonda en gözde halı tipleri içinde olmaktadır. Nedenlerine gelince, hafifi olması, çamaşır makinesinde çoğunun yıkabilir olması, pahada ucuz, yükde haifif olması, ince ve dekoratif görümünde bulunması, hanımların halı temizliğinde, yer değişiklikliği ve taşıma problemi de olmaması nedeniyle tercih edilen halı türleri arasında kısa sürede yer almayı başarmıştır. Evlerin ayrılmaz parçası halılar için onlarca farklı Modeli, dijital baskılı ürün üreten, firmalar kataloglarında, sizleri bekliyor. Eviniz için ideal  Halı modelini koleksiyonları inleyerek bulabilirsiniz.

 

Dijital Baskılı Halı Ölçüleri

Dijital baskı halı, ebatlarında ve ölçülerinde, değişkenlik arz etmekle beraber, 80x150, 80x300, 100x100, 100x200, 100x300, 120x180, 160x230, 180x250, 200x290, 80x140, ve diğer ebatlarda, istenildiğinde, özel ölçü olarakda üretilebilen, bu ürünlerde, ölçü sorunu yok diyebileceğimiz kadar azdır. Dijital, salon halısı, yolluk halısı, antre halısı, koridor halısı, yuvarlak halı, genç odası halısı, çocuk odası halısı, mutfak halısı, yatak odası halısı, ebatlarıyla satışa arz edilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.