sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Siz Değerli Müşterilerimize her zaman DİP fiyat sunabilmek için kurulmuş Fırsat Siteleri ;
Satışa çıkardığı ürünlerini,sizlerin hizmetine sunum yapmadan önce satın alırken tedarik esnasında,en uygun fiyata satın almaya çalışmaktadır.                                             

                                     Alırken kazanma mantığı ile ürün tedariği yapan fırsat siteleri  Sürekli ucuz sürekli indirimli ürünleri satmak temel ilkelerinden olduğundan bizi izlemeye devam eden siz değerli müşterilerimize her zaman ucuz her zaman kampanyalı ürünler sunmaya devam edeceğiz. Deneyimli ve uzman kadromuz müşteri temsilcileri ile fikir alış verişi yapabilir aradığınız ürün ile en kısa sürede buluşabilirsiniz.

İŞLETME KURALLARIMIZ;

  • halivitrini- ETicaret Sitesi ilk kuralı, Çalışanlarına, İş Ortaklarına, Müşterilerine karşı dürüst olmaktır. Alışverişte bir defalık değil süreklilik arz eden bağımlı dostluklar kurmak alışverişle alakalı sürekli iletişim halinde.olmaktır
  • halivitrini- Online site çalışanlarımız İnsani Değerler"in, ticaretten daha değerli olduğuna inanır. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi, yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır.
  • halivitrini Çalışanlarına, İş Ortaklarına ve Müşterilerine "değer katmayı" ve onlarla birlikte bir "değer üretmeyi" kendisi için en önemli görev addeder.
  • halivitrini, Türkiyenin ve Dünyanın önde gelen firmaları arasına katılmak için "çok çalışmayı" kendisine çalışma felsefesi edinmiştir.
  • halivitrini ETicaret Sitemizde ürünleri satışa arz etmeden önce ,kendi evimizde kullanabilirmiyiz sorusu,sorulmadan ürünler satışa çıkartılmaz.
  • Özellikle El halılarında kalite ve hizmet anlayışımızda Uzmanlarımızla istişare en başta gelen prensiplerimiz olup 40-50 yıllık El Halısı Ticareti yapan Büyüklerimizle görüş alınarak ürünler pazara çıkartılmaktadır.
  •                                                                                                                                 Saygılarımızla
  •                                                                                                                      Fırsat Siteleri ETicaret LTD.ŞTİ.Merak ettiğiniz sorularınızı Müşteri Hizmetleri birimimizden 0531/0801055 ve diğer Telefonlarımızdan sorabilirsiniz.Keyifli Alışverişler Dileriz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız... Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.