sadsad x
asdasd

TASARIM ÇALIŞMALARIMIZ

Özel olarak tasarlanan birbirinden farklı Karmen  Halı koleksiyonları desen, renk ve tasarım alternatifleri ile nerede olursa olsun keyifli, şık ve göz alıcı bir yaşama zemin hazırlıyor.


Kusursuz bir yorumla renklerin uyumunu ve ahenkli desenlerle buluşturan ve her adımda modayı yaşatan Karmen  Halı, zarafet ve şıklığı yaşam alanlarının her yerine taşıyor... 

Her zevkin ve yaşam alanının özel olanı hak ettiğine inanan Karmen Halı’nın tüm koleksiyonları zevkiniz, keyfiniz ve beklentilerinizden ilham alınarak tasarlanıyor. İşte bunun için Karmen Halı’nın tasarladığı koleksiyonlarda her eve, mekana ve zevke uygun modeller bulmak mümkün. Klasikten moderne yaşam alanları için tasarlanmış yüzlerce tasarım. Dünya halı modasındaki son trendleri yakından takip eden Karmen  Halı, uzman tasarım ekibiyle çalışarak her yıl birbirinden farklı yepyeni desen ve halı koleksiyonlarını sizlere sunmaya özen gösteriyor.Padisahoutlet Satış ve sevkiyat hizmetleri ile 

Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 90 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

ARGE ÇALIŞMALARIMIZ

 Karmen halı Gelişen rekabet şartları ve değişen tüketici tercihleri göz önüne alınarak yapılandırılan makine parkımızla fonksiyonel üretim anlayışıyla üretim yapmaktayız.
● Benimsediğimiz fonksiyonel uretim anlayışı yüksek teknoloji kullanımının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Bunun yanı sıra gerek ana üretimde gerekse yan işlemler de sürekli olarak toplam kalitenin sağlanabilmesi için özen göstermekteyiz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız... Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.