sadsad x
asdasd

logo_1_3

PADİŞAH HALI SALON 200X300

Mitolojik zamanlardan beri yer örtüsü halılar kullanılmış çeşitli dokuma tezgahları ile günümüze kadar dokuma işlemleri devam etmiş ve son durumunu almıştır.Padişah halı, yıllarca halı sektöründe özellikle dekoratif halılarda öncü bir firma olmakla beraber,Halılarda genelde  bej rengi, kemik renk esas renkleri oluşturmuş ve sade desenler yoğun olarak kullanılmıştır. Son zamanlarda ev döşemelerinde  ve dekorasyonlarında iç mimarlarında tercihi sadelikten gelen şıklığa verilen önemin arttığını görüyoruz. Padişah halı çeşitlerini ve dekaratif halı modellerini çocuk halılarının uygun fiyatları nı görebileceğiniz "padisahoutlet" sitemizde ürünlerimiz 2 yıl garantili ve ücretsiz kargo hizmeti ile sevk edilmektedir.

PADİŞAH SALON HALI 200X290 FİYATLARI

Her bütçeye ve zevke uygun kalite çeşidinin yanında renk ,desen , ve ebattaki zengin içeriğini müşteriye en iyi şekilde sunmak ve müşterinin kusursuz hizmet almasını sağlamak Padişah Halı vizyonudur.

PADİŞAH HALI SALON 200X290 MODELLERİ  

Halının kökü Anadolu Selçuklu Devleti'nden günümüze kadar gelmiştir.Geleneksel modellerimiz,el emeği göz nuru Padişah Halı Modellerimiz siz Değerli Müşterilerimizi Memnun etmek için Tasarlanmıştır.Halı insanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı sonucu ortaya çıkan ve ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan bir malzemedir. Padişah Markası bu konunun bilincinde En Yeni Padişah halı Modellerini sizlere sınmaktan gururu duymaktadır.2017 Model koleksiyonlarımızdan,Şiraz, Paradise, Gülbahçe, Simya,Tibet,Platin, Ece,Mostar, Zeugma, Bitez, Best,Taç, Yağmur, Şato, Klasik, Damla, İzel, İnci, Gamze, Derya, Anadolu, Anadolulüx, Duru, Obje, Burcu, Çizgi, Maral, Kumsal Modellerini sayabiliriz.

Padişah Halı Salon 6m

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 13 14 15
Toplam 337 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 13 14 15

SALON HALISI PADİŞAH HAKKINDA

• Ağırlık altında kalan halıların çekilerek çıkarılmak istenmesi durumunda overlok ve sırt örgüsünün sökülmemesine dikkat edilmelidir. 

• Kesik elyafla üretilmiş halılarda bir miktar tüy dökülmesi normaldir. Düzenli olarak güçlü elektrik süpürgesi ile süpürülen halılarda tüy dökülmesi kısa sürede yok denecek kadar azalacaktır. Bunun yanı sıra hav yoğunluğu fazla olan halılarda halının içerisinde yüzen ipliklerden bazıları halının yüzeyine çıkabilir. Bu tüylerin çekilmesi veya bir makas yardımıyla kesilmesi halının bütünü için sakınca temsil etmez. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
ga('send', 'pageview'); }