sadsad x
asdasd

padisah-hali-halivitrini.jpg (16 KB)

PADİŞAH HALI - padişah

Halı insanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı sonucu ortaya çıkan ve ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan bir malzemedir. Tarihi ise insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar önce sıcak bir zemin yaratmak amacıyla hayvan postlarını kullanıyorlardı. İhtiyaçları arttıkça, ihtiyaçlarına uygun post bulamadıkları için, post taklidi yaygılar ürettiler. Zamanla sevdiklerini de desenleştirerek, bugünkü halının kaba örneklerine ulaştılar. Kısaca halı insanoğlunun doğaya karşı ve doğayı kendine uydurma mücadelesinin ilk ürünlerindendir.  Padişah halı  yıllarca halı sektöründe özellikle dekoratif halılarda öncü bir firma olmakla beraber, Halılarda genelde  bej rengi, kemik renk esas renkleri oluşturmuş ve sade desenler yoğun olarak kullanılmıştır.

PADİŞAH HALI FİYATLARI, PADİŞAH HALI MODELLERİ

Padişah halı, jut, pamuk,boya,iplik gibi halıda kullanılan tüm malzemeleri,  kendi tesislerinde üretmesinden dolayı piyasa diğer halı markaları içinde, en ucuz fiyata halı üretebilmekte ve bu fiyat minimizesini müşterilerine yansıtmaktadır. Zirvede kalite, asgari fiyat politikası yıllarca hiç değişmemiş Padişah Markası halı piyasasında saygın yerini almıştır.  Padişah halı Ürün politikası Asgari fiyat, Maxsimum kalite de olmakla birlikte her gecen gün Türkiye ve Dünya halı pazarında büyüyen pazar payı ile yerini almaktadır.Bu kaliteyi 2 yıl garantili Ücretsiz kargo hizmetleri ile sizde yaşayın.

                                     

Görünüm:
1 2 3 .... 14 15 16
Toplam 380 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 14 15 16

padisah-hali-halivitrini.jpg (16 KB)

  1. Koleksiyonlarımızdan size uyacak mutlaka bir model ,ebat ,Model bulabileceğiniz kataloğumuzda Padişah,  Anadolu, Anadolu Kesim, Anadolu Lüx, Anadolu Lüx Kesim, Bitez, Burcu,  Çizgi, Damla, Damla Kesim, Derya, Duru, Duru Kesim, Eryün, Gamze, Gamze Kesim, Gülbahce, Klasik, Klasik Kesim, Kumsal, Mostar, Pamukkale efe, Platin, Şato, Şato Kesim, Şato Lüx, Şato Lüx Kesim, Taç, Tibet, Yağmur, Yağmur Kesim, Zeugma, Zeugma kesim,  modellerimiz bulunmaktadır. Padişah halıları Kalitede öncü,fiyatta asgari olma prensibi ile çalışmaktadır.Her bütçeye uygun halı çeşitlerini bulabileceğiniz harika bir Markadır.Kaç para bütçeniz olursa olsun size uygun bir Padişah, Padişah Halı  mutlaka vardır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız... Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.