sadsad x
asdasd

 

PADİŞAH HALI SALON 200X300

Mitolojik zamanlardan beri yer örtüsü halılar kullanılmış çeşitli dokuma tezgahları ile günümüze kadar dokuma işlemleri devam etmiş ve son durumunu almıştır.Padişah halı, yıllarca halı sektöründe özellikle dekoratif halılarda öncü bir firma olmakla beraber,Halılarda genelde  bej rengi, kemik renk esas renkleri oluşturmuş ve sade desenler yoğun olarak kullanılmıştır. Son zamanlarda ev döşemelerinde  ve dekorasyonlarında iç mimarlarında tercihi sadelikten gelen şıklığa verilen önemin arttığını görüyoruz. Padişah halı çeşitlerini ve dekaratif halı modellerini çocuk halılarının uygun fiyatları nı görebileceğiniz "padisahoutlet" sitemizde ürünlerimiz 2 yıl garantili ve ücretsiz kargo hizmeti ile sevk edilmektedir.

PADİŞAH HALI SALON 200X300 FİYATLARI

Her bütçeye ve zevke uygun kalite çeşidinin yanında renk ,desen , ve ebattaki zengin içeriğini müşteriye en iyi şekilde sunmak ve müşterinin kusursuz hizmet almasını sağlamak Padişah Halı vizyonudur.

PADİŞAH HALI SALON 200X300 MODELLERİ  

Halının kökü Anadolu Selçuklu Devleti'nden günümüze kadar gelmiştir.Geleneksel modellerimiz,el emeği göz nuru Padişah Halı Modellerimiz siz Değerli Müşterilerimizi Memnun etmek için Tasarlanmıştır.Halı insanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı sonucu ortaya çıkan ve ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan bir malzemedir. Padişah Markası bu konunun bilincinde En Yeni Padişah halı Modellerini sizlere sınmaktan gururu duymaktadır.2017 Model koleksiyonlarımızdan,Şiraz, Paradise, Gülbahçe, Simya,Tibet,Platin, Ece,Mostar, Zeugma, Bitez, Best,Taç, Yağmur, Şato, Klasik, Damla, İzel, İnci, Gamze, Derya, Anadolu, Anadolulüx, Duru, Obje, Burcu, Çizgi, Maral, Kumsal Modellerini sayabiliriz.

Padişah Salon Halı 6m2

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

logo_1_padişah

PADİŞAH HALI SALON HALILARINDA ;

Halı Kullanım Talimatı

Halınızın daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması çok önemli ve gereklidir. 

• Halı üzerinde biriken tozların hav iplikleri arasına ve tabana yerleşmesine engel olmak için düzenli temizlik şarttır. Bu nedenle halılarınızı güçlü ve tercihen fırçalı elektrik süpürgesi ile halı üzerindeki trafik yoğunluğuna bağlı olarak günlük veya haftada iki kere bütün yüzey süpürülmelidir. Süpürme işlemi hav ipliklerinin süpürme yönünde ve yavaşça yapılmalıdır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
ga('send', 'pageview'); }