x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 85 86 87
Toplam 2076 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 85 86 87

Yatak Odası Halısı Nedir?

Yatak odası, yaşam alanlarımızda gece uykularımızı geçirdiğimiz, sınırlı alanlardır. Yatak odası, normal aile yatak odası, genç odası yatak odası, çocuk yatak odası, olmak üzere kısımlara ayırmak mümkündür. Yatak Odası Halısı, bu alanlarda kullanılan, halılardan olup, pastel, ve mat renklerin hakim olduğu halı sınıfından halılardır.

Yatak Odası Halıları Ölçüleri

Yatak odası halısı, odanın büyüklüğüne göre, değişkenlik arz etmektedir. Normal aile yatak odalarında kullanılan, halılar ile, genç odasında, bebek odasında kullanılan yatak odası halıları farklıdır.Ölçüleri, modelleri, fiyatları, renkleri, halının kullanılacağı alana göre değişmektedir. Çocuk ve genç odalarında, 125x200, 133x190, 120x200, 150x233, ölçüleri daha çok tercih edilmekle beraber, aile yatak odası halılarında, 153x233, 160x233, 165x235, ölçülerini, tüketici daha çok tercih etmektedir.

Yatak Odası Halısı Markaları

Yatak odası halıları üreten firmalar, arasında, Türkiyede, kullanıcının en çok tercih ettiği, Merinos, Padişah, Tuğra, Atlas, Efsane, Hitit, Flora, Kaşmir, Atlantik, Pierre Cardin, Koyunlu, Anatolian, Days in colours, Angora, Demirci, Toprak, İmparator, İpek, Belemir, markalarını sayabiliriz.  

Yatak Odası Halısı Renkleri

Yatak odası halısı, renkleri arasında, çocuk ve genç halısı modellerinde, daha çok, kırmızı, saks mavi, fıstık yeşili, fuşya, turuncu, renk halı, lar tercih edilmektedir. Yetişkinler için, yatak odası halıları, renkleri ise, vizon, bakır, beyaz, siyah, ekru, antrasit, çimen, gri, hardal, kemik, konyak, mavi, pembe, sarı, renkler tercih alternatifi olmaktadır.

Yatak Odası Halısı - Fiyatları ve Modelleri

Yatak odası halılarında, 100TL den başlayan fiyatlar, 1900TL ye kadar çıkabilmektedir. Tercih edilen halının, kullanıldığı malzeme, ip kalitesi, boya, model, marka, ebat, bu fiyatların değişiminde etki eden, unsurların başında gelmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.