KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

 

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. kişilerle veya firmalarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Ayrıca paylaşılması da yasal değildir. Firmamızda da yasal olmayan hiç bir işleme yer yoktur.

 

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilen, üye dilerse üyelik iptalinide yapabilmektedir.

 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz siz iptal edebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi, giriş şifrelerinizi, güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

 

Firmamızın en hassas olduğu konular içine giren kişisel verilerin korunması yönünden rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilir, bir sonraki alışverişe güvenle bakabilirsiniz.

 

 

Halı Vitrini Online Satış

                                                                                                                      

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR