Evlerin vazgeçilmezi halı, halının da tek adresi olan halivitrini.com' a hoşgeldiniz...

 

 

         Kurulduğu günden bu yana geniş ürün çeşitliliği, yenilikçi yaklaşımı, zamanında teslim ve uygun fiyat ilkeleriyle çalışmayı prensip edinmiştir. Müşteri memnuniyetini, gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık hizmet anlayışını üst seviyede tutan şirketimiz başarı çıtasını daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. Firmamızın sahip olduğu ve koruduğu dürüstlük, saygınlık, kanunlara uygunluk ve ticari ahlak gibi ana değerlerin yanısıra önem verdiğimiz bir başka değerimiz ise ticari ilişkide olduğumuz kişi, kurum ve kuruluşların haklarını gözeterek her defasında memnun edebilmektir. Taahhüt edilen hizmetlerin her defasında kusursuz ve zamanın da gerçekleştirilmesi ve hizmet kalitesinin insan ilişkileri kalitesiyle birlikte ve aynı mükemmellikte kesintisiz olarak sürdürülebilmesi, firmamızın temel prensibidir.

         Siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyattan ürünleri sunmak için kurulmuş olan halivitrini.com mağazamız satışa çıkardığı ürünlerini, sizlerin hizmetine sunum yapmadan önce satın alırken tedarik esnasında en uygun fiyata satın almaya çalışmaktadır. Alırken kazanma mantığı ile ürün tedariği yapan halivitrini.com sürekli ucuz sürekli indirimli ürünleri satmak temel ilkelerinden olduğundan bizi izlemeye devam eden siz değerli müşterilerimize her zaman ucuz her zaman kampanyalı ürünler sunmaya devam edeceğiz. Deneyimli ve uzman müşteri temsilcileri ile fikir alış verişi yapabilir aradığınız ürün ile en kısa sürede buluşabilirsiniz.

İŞLETME KURALLARIMIZ

  • halivitrini.com  E-Ticaret Sitesinin ilk kuralı, çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine karşı dürüst olmaktır. Alışverişte bir defalık değil süreklilik arz eden bağımlı dostluklar kurmak alışverişle alakalı sürekli iletişim halinde.olmaktır. 
  • halivitrini.com E-Ticaret Sitesi çalışanlarımız insani değerler"in, ticaretten daha değerli olduğuna inanır. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır.
  • halivitrini.com E-Ticaret Sitesi çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine "değer katmayı" ve onlarla birlikte bir "değer üretmeyi" kendisi için en önemli görev addeder.
  • halivitrini.com E-Ticaret Sitesi Türkiyenin ve dünyanın önde gelen firmaları arasına katılmak için "çok çalışmayı" ve yenilikleri takip ederek "yenilikçi" olmayı kendisine çalışma felsefesi edinmiştir.
  • halivitrini.com E-Ticaret Sitemizde ürünleri satışa arz etmeden önce ,kendi evimizde kullanabilirmiyiz sorusu,sorulmadan ürünler satışa çıkartılmaz.
  • Özellikle el halılarında kalite ve hizmet anlayışımızda uzmanlarımızla istişare en başta gelen prensiplerimiz olup 40-50 yıllık El Halısı ticareti yapan büyüklerimizle görüş alınarak ürünler pazara çıkartılmaktadır. 

 

Halivitrini.com bir Fırsat Siteleri E-Ticaret Ltd. kuruluşudur.

 

 

Merak ettiğiniz tüm soruları Müşteri Hizmetleri birimimizden 0 531 080 10 35 ve 0 531 080 10 55 telefonlarımızı arayarak sorabilirsiniz.

 

Keyifli Alışverişler Dileriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR