sadsad x
asdasd

logo_3_karmen

KARMENHALI

Karmen halı, kurumsal sorumluluklarının bilincinde olarak çalışır ve bu bakış açısını iş yapıp modellerine ve iş ortamına da yayarak topluma değer katmayı hedefler. TS-EN ISO 9001 Standardı ile müşteri talep ve beklentileriyle başlayan tasarım üretim ve satış sonrası servise kadar uzanan tüm ilgili süreç ve alt süreçleri disipline eden bir yönetim sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu yöndeki çalışmalarını geliştirebilmek amacıyla, bünyesindeki birimleri sağlıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlayacak, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayışı ve uygulamasını benimsemiştir Karmenhalı,padişahoutlet iş ortaklığı ile oazarda emin adımlarla ilerlemektedir.

Görünüm:
1 2 3 .... 76 77 78
Toplam 1869 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 76 77 78

KARMEN

● Gelişen rekabet şartları ve değişen tüketici tercihleri göz önüne alınarak yapılandırılan makine parkımızla fonksiyonel üretim anlayışıyla üretim yapmaktayız.
● Benimsediğimiz fonksiyonel uretim anlayışı yüksek teknoloji kullanımının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Bunun yanı sıra gerek ana üretimde gerekse yan işlemler de sürekli olarak toplam kalitenin sağlanabilmesi için özen göstermekteyiz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız... Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.