sadsad x
asdasd

padisah-hali-logo.jpg (5 KB)  PADİŞAH HALI

Mitolojik zamanlardan beri yer örtüsü halılar kullanılmış çeşitli dokuma tezgahları ile günümüze kadar dokuma işlemleri devam etmiş ve son durumunu almıştır.Padişah halı, yıllarca halı sektöründe özellikle dekoratif halılarda öncü bir firma olmakla beraber,Halılarda genelde  bej rengi, kemik renk esas renkleri oluşturmuş ve sade desenler yoğun olarak kullanılmıştır. Son zamanlarda ev döşemelerinde  ve dekorasyonlarında iç mimarlarında tercihi sadelikten gelen şıklığa verilen önemin arttığını görüyoruz. Padişah halı çeşitlerini ve dekaratif halı modellerini çocuk halılarının uygun fiyatları nı görebileceğiniz "padisahoutlet" sitemizde ürünlerimiz 2 yıl garantili ve ücretsiz kargo hizmeti ile sevk edilmektedir.

PADİŞAH HALI FİYATLARI

Her bütçeye ve zevke uygun kalite çeşidinin yanında renk ,desen , ve ebattaki zengin içeriğini müşteriye en iyi şekilde sunmak ve müşterinin kusursuz hizmet almasını sağlamak Padişah Halı vizyonudur.

PADİŞAH HALI MODELLERİ  

Halının kökü Anadolu Selçuklu Devleti'nden günümüze kadar gelmiştir.Geleneksel modellerimiz,el emeği göz nuru Padişah Halı Modellerimiz siz Değerli Müşterilerimizi Memnun etmek için Tasarlanmıştır.Halı insanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı sonucu ortaya çıkan ve ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan bir malzemedir. Padişah Markası bu konunun bilincinde En Yeni Padişah halı Modellerini sizlere sınmaktan gururu duymaktadır.2017 Model koleksiyonlarımızdan,Şiraz, Paradise, Gülbahçe, Simya,Tibet,Platin, Ece,Mostar, Zeugma, Bitez, Best,Taç, Yağmur, Şato, Klasik, Damla, İzel, İnci, Gamze, Derya, Anadolu, Anadolulüx, Duru, Obje, Burcu, Çizgi, Maral, Kumsal Modellerini sayabiliriz.

                                 

Sırala
Görünüm:
1 2 3 .... 55 56 57
Toplam 2272 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 55 56 57

padisah-hali-logo.jpg (5 KB)    PADİŞAH HALI

Müşterilerimizin Dikkatine

Padişah halı' larda satışa sunulmadan önce, en fazla dikkat ettiğimiz nokta ürünün mutlaka kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebiliyor olmasıdır.Halınızın bakım ve temizliğinda aşağıdaki husulara dikkat ederek halınızla uzun yıllar birlikte olabilirsiniz

  • Halının etiketinde yer alan ve kullanım talimatı adı altında bakım talimatını okuyunuz.
  • Her halının iplik yapısı ve doku şekli farklıdır.Dolayısıyla benzer olmakla birlikte, her halının temizliğide farklıdır.
  • Halı temizliğinde Akrilik malzeme ile dokunan ürünlerde temizlik çok daha kolay olur.Keçeleşmez, toz tutmaz,kadifemsi yumaşaklık ipeksi dokunuş uzun yıllar kendini hissettirir.Halı nın padişahı Padişahhalı
  • Halınızı yıkarken veya yıkattırırken kesinlikle çamaşır suyu benzeri ağartıcıları kullanmayınız.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız... Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.