sadsad x
asdasd
Görünüm:
1 2 3 .... 88 89 90
Toplam 2143 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 88 89 90

logo_1_padişah_-_padisahoutlet.com_1

Padişah Halı Garanti Koşulları

 1. Halının bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garanti kapsamındadır.Fabrika 2 yıl garantilidir
 2. Halının garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.Halının tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre ,halının servis istasyonuna ,servis istasyonunun olmaması durumunda, halının satıcısı bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar.
 3. Halının garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik,gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
 4. Halının ;
  • Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dört den fazla ortaya çıkması sonucu, maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması,
  • Tamiri için geçen azami sürenin aşılması,
  • Servis istasyonunun mevcut bulunmaması halinde sırasıyla satıcı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumunda ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.
 5. Halının kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurabilirler.

  Padişah halı

  Merinos Halı'nın temelleri ni  Rahmetli Mehmet ERDEMOĞLU 1970 yılında kurmuştur.1983 yılına gelindiğinde halı üretimine geçen Erdemoğlu ailesi, birkaç yıl içinde makine sayısını artırdı. Bu sırada Mehmet Erdemoğlu yönetimi çocuklarına devretti. İşlerin fiilen başında olmayı bıraksa da her zaman fikirleriyle yol gösterici oldu.1990 yılında Erdemoğlu Halı San ve Tic. A.Ş. kuruldu. Şirketin kurulmasıyla birlikte, Erdemoğlu ailesi o güne kadar verdikleri emeği bir çatı altında toplayarak kurumsallaşma yolunda ilk adımı attı.Yılların verdiği tecrube ve deneyimle pek çok kalitede üretilen merinos Bir dünya markasıdır.

  Padişah halı modelleri

  Koleksiyonlarımızdan size uyacak mutlaka bir model ,ebat ,Model bulabileceğiniz kataloğumuzda ;
  Hereke, Prestij, Deluxe, Victoria, Aktuel, Veronica, Narin, Volga, Ramses, Calıfornia, Efes, Valeri, Efsun, Adore, İlyada, Side,Venüs, Ofelya, Verda, Klasik, Urla, Topkapı, Harmony, Berke, Moderno, Bergamalüx, Bergama, Resital, Gonca, Serena, Eda, Palet, Sema modellerimiz bulunmaktadır.
  Padişah Halı Fiyatları 

  Merinos halıları Kalitede öncü,fiyatta asgari olma prensibi ile çalışmaktadır.Her bütçeye uygun halı çeşitlerini bulabileceğiniz harika bir Markadır.Kaç para bütçeniz olursa olsun size uygun bir merinos vardır.

  Padişah halı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.